Methexis

phone +40 268 470 532 +40 368 401 282

Cauta produs

Catalog produse

Posturi vacante

REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI

Profilul candidatului ideal:

- Studii medii sau superioare cu profil ELECTRO;
- Persoana serioasa, prezenta fizica agreabila, comunicativa;
- Foarte bune abilitati de coordonare si relationare interpersonala;

- Capacitate puternica de auto-organizare, orientare catre rezultate;

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Experienta in domeniul vanzarii de produse electrice reprezinta un avantaj.
Responsabilitati:
- Contacteaza, oferteaza, negociaza si vinde clientilor din zona de responsabilitate produsele/serviciile companiei;
- Raspunde de atingerea obiectivelor lunare,realizabile, stabilite de companie;
- Urmareste si verifica permanent statusul clientilor activi si potentiali din zona de responsabilitate;
- Are obligatia sa contacteze pe baza planificarii, toate societatile de profil din zona de responsabilitate;
- Raspunde de bunurile companiei (masina, telefon etc);
- Mentine relatia contractuala cu clientii, se preocupa de fidelizarea acestora;
- Alte activitati specificE.

Cerinte obligatorii:

- Cunostiinte PC;

- Posesor carnet de conducere categ. B;
- Cunostinte tehnice minime;
Beneficii:

- Pachet salarial atractiv si motivant in acord cu performanta (salariu fix, bonuri masa, comision din vanzari);
- Promovare in urma performantelor profesionale obtinute;

- Cursuri de initiere si perfectionare;

- Auto, telefon, laptop.